Old School

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Old School

Postby Sevastopole » Fri Mar 06, 2020 2:58 am

Grobar do groba wrote:
Sevastopole wrote:E sad, ti mi nisi dao ni jedan konkretan primer da nije tako, nego samo mracne sile, pa mi ostaje da mislim onako kako sam i mislio do sad.


Vama su svakako mozgovi isprani,pa ces naravno uvek da mislis kako generalstab kaze,ne znam zasto si uopste potegao pitanje za koje imas unapred formiran odgovor u glavi.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kamo srece da je i vama ispran mozak bar priblizno, da imamo u cemu da se takmicimo. Pitanje sam potegao zato sto je logicno da se pita, barem nekom ko nije upoznao kaznenu ekspediciju. A sad se tema bespotrebno siri dalje, ali kad smo kod ispranih mozgova vec, evo ti Vojvodina, Zemun, Macva, Proleter, Radnicki...

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Fri Mar 06, 2020 3:12 am

Sevastopole ове слике немају везе са темом, боље би било да се укључиш и качиш старе слике своје групе, сигурно их имаш доста.

detelinara83
Posts: 102
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:40 am

Re: Old School

Postby detelinara83 » Fri Mar 06, 2020 9:31 am

Sevastopole wrote:Zivis u teorijama zavere. Dal je tako lakse, moguce. Ali to nije jednostavno tacno.

Теорија завере да свим трибинама управља власт?
Сабери све кореографије, димове,ватромете, бакље, стробове.. Колико то кошта? Колико имате продатих пропусница годишње? Нема ту потребе никакве за теоријом завере. 1+1=2
Тема је промашена, тако да се не уплићем више у ову полемику о садашњем времену.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Old School

Postby друг члан » Fri Mar 06, 2020 9:55 am

Прошетај око бутика пред неку утакмицу,биће ствари много јасније
Choose Life

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Old School

Postby Zalgiris » Fri Mar 06, 2020 3:16 pm

Eto i ovakvi likovi se predstavljaju kao navijaci, na navijackom forumu i pisu o ispranim mozgovima...Grobar do groba se vec par puta pokazao da veze sa navijastvom nema, da samo lupeta neke mozzart price i blic komentar price. Decko saberi se, ako je nekom ovde ispran mozak onda si to ti i tvoji saborci koji kao mantru ponavljaju generalstab, vucic, arapi i slicne nebuloze. Prvo je bilo zanimljivo, posle je postalo bolesno...
Ovaj detelinara kao da ne ide na utakmice od 90te godine, al zato upija sve price iz kafana i ulica od likova koji bi voleli da su navijaci...pa onda dodje i prdne jedno ovakvu nebulozu o bakljama i koreografijama...

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Old School

Postby Sevastopole » Fri Mar 06, 2020 4:15 pm

detelinara83 wrote:
Sevastopole wrote:Zivis u teorijama zavere. Dal je tako lakse, moguce. Ali to nije jednostavno tacno.

Теорија завере да свим трибинама управља власт?
Сабери све кореографије, димове,ватромете, бакље, стробове.. Колико то кошта? Колико имате продатих пропусница годишње? Нема ту потребе никакве за теоријом завере. 1+1=2
Тема је промашена, тако да се не уплићем више у ову полемику о садашњем времену.

Zbog nasih koreografija se radio rebalans budzeta drzave Srbije prosle godine.
https://www.youtube.com/watch?v=hv5wpgmUuNs
100. derbi.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Old School

Postby Grobar do groba » Fri Mar 06, 2020 7:05 pm

Zalgiris wrote:Eto i ovakvi likovi se predstavljaju kao navijaci, na navijackom forumu i pisu o ispranim mozgovima...Grobar do groba se vec par puta pokazao da veze sa navijastvom nema, da samo lupeta neke mozzart price i blic komentar price. Decko saberi se, ako je nekom ovde ispran mozak onda si to ti i tvoji saborci koji kao mantru ponavljaju generalstab, vucic, arapi i slicne nebuloze. Prvo je bilo zanimljivo, posle je postalo bolesno...
Ovaj detelinara kao da ne ide na utakmice od 90te godine, al zato upija sve price iz kafana i ulica od likova koji bi voleli da su navijaci...pa onda dodje i prdne jedno ovakvu nebulozu o bakljama i koreografijama...

Ajde veliki navijacu ti mi objasni situaciju bas.Inace je ovaj forum prepun velikih i ozbiljnih glava sa tribina,pogotovo vas cigana,svi ste neki u prici,i svi ste neki bitni...Pa pogledaj samo kako je covek nastupio,u fazonu hocu da pitam,ali znam odgovor.I,sta onda tu nije jasno,nisu u pitanju generalstab i isprani mozgovi???Decko mu je lepo i tacno odgovorio oko kaznene ekspedicije i on opet svoje gura...Ako je neko bolestan u celoj prici to ste vi iz ekipice sa severa koja se kao po komandi registrovala u roku od nekoliko dana svojevremeno da siri propagandu ovde po formu....
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Old School

Postby друг члан » Fri Mar 06, 2020 7:15 pm

Nek prebaci administrator sve ovo sto se ne tiče perioda za koji je tema, u temu diskusija.
Choose Life

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Sat Mar 07, 2020 12:56 am



Цепа се Ханка Палдум

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Old School

Postby Sevastopole » Sat Mar 07, 2020 2:34 am

Modus Operandi wrote:


Цепа се Ханка Палдум

Nije izbor onoga kod koga se kuci ovo radilo, ali jebi ga tako je kako je. U glavnom snimci zlata vredni. Poslednji put Sever sa preko 20000 ljudi, stadion sa 80000. Nezaboravan dogadjaj, bilo je ranije sto neko rece i boljih koreografija i boljih desavanja, ali ovaj derbi svakako spada u red najboljih. Makar po ovom spektaklu sa pocetka utakmice, a onda i pocetka drugog poluvremena kada su Grobari imali svoj sou. U svakom slucaju navijacki snimak da ne moze bolji.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Old School

Postby Sevastopole » Sat Mar 07, 2020 2:36 am

Grobar do groba wrote:
Zalgiris wrote:Eto i ovakvi likovi se predstavljaju kao navijaci, na navijackom forumu i pisu o ispranim mozgovima...Grobar do groba se vec par puta pokazao da veze sa navijastvom nema, da samo lupeta neke mozzart price i blic komentar price. Decko saberi se, ako je nekom ovde ispran mozak onda si to ti i tvoji saborci koji kao mantru ponavljaju generalstab, vucic, arapi i slicne nebuloze. Prvo je bilo zanimljivo, posle je postalo bolesno...
Ovaj detelinara kao da ne ide na utakmice od 90te godine, al zato upija sve price iz kafana i ulica od likova koji bi voleli da su navijaci...pa onda dodje i prdne jedno ovakvu nebulozu o bakljama i koreografijama...

Ajde veliki navijacu ti mi objasni situaciju bas.Inace je ovaj forum prepun velikih i ozbiljnih glava sa tribina,pogotovo vas cigana,svi ste neki u prici,i svi ste neki bitni...Pa pogledaj samo kako je covek nastupio,u fazonu hocu da pitam,ali znam odgovor.I,sta onda tu nije jasno,nisu u pitanju generalstab i isprani mozgovi???Decko mu je lepo i tacno odgovorio oko kaznene ekspedicije i on opet svoje gura...Ako je neko bolestan u celoj prici to ste vi iz ekipice sa severa koja se kao po komandi registrovala u roku od nekoliko dana svojevremeno da siri propagandu ovde po formu....

Sem recenice "ma nemaju oni nikakve veze" nista drugo nisam pocitao. Meni je to malo da bi nesto mogao da korigujem svoje misljenje. Pre ga korigujem tako sto pricam sa nasim ljudima koji su tada bili aktivni koji kazu da mozda i nema kaznena ekspedicija toliko udela u ove izrode koji su ih nasledili.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Sat Mar 07, 2020 3:18 am

Sevastopole wrote:Nije izbor onoga kod koga se kuci ovo radilo, ali jebi ga tako je kako je. U glavnom snimci zlata vredni. Poslednji put Sever sa preko 20000 ljudi, stadion sa 80000. Nezaboravan dogadjaj, bilo je ranije sto neko rece i boljih koreografija i boljih desavanja, ali ovaj derbi svakako spada u red najboljih. Makar po ovom spektaklu sa pocetka utakmice, a onda i pocetka drugog poluvremena kada su Grobari imali svoj sou. U svakom slucaju navijacki snimak da ne moze bolji.
Видим на снимку заставу Фонтана, интересује ме шта се десило после са том заставом јер је престала да се појављује на северу? Да ли се екипа угасила? Такође Padina Corps шта је са њима било?

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Old School

Postby Sevastopole » Sat Mar 07, 2020 1:38 pm

Deo Fontane je presao kod vas kao sto i sam znas, deo je isao jos neko vreme ali polako prestajao. Padina Corps, jedna u nizu grupa koje su ostavile svoj trag na tribini ali to je to.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Sat Mar 07, 2020 8:28 pm

Трећина је прешла на Рад а не половина...

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Old School

Postby Sevastopole » Sun Mar 08, 2020 2:02 am

Kako god, moj licni utisak je da ljudi mnogo idealizuju vremena prosla, a kada se pogleda vek trajanja manje vise svih grupa sa svih tribina, ali aktivno ucesce, retko ko tu prebaci 10 godina. Tako da, mnogi su dosli i prosli, ostali oni najzadrtiji. Po meni, oni su vredni pomena. Ne kazem da ni ovi drugi nisu, ali neko ko je imao izlet u navijanje 5 godina i posle toga zaboravio gde je stadion a tek sta je grupa...nije dostojan da se o njemu prica i raspituje. Razumem ja da je to ko skupljanje markica pa imas i onu koja je vredna i koja je manje vredna pa treba imati obe, ali ja nesto nemam potrebu da pitam recimo gde su sta rade momci iz Sioux grupe ili tako nesto slicno.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Sun Mar 08, 2020 4:16 am

Sevastopole wrote:Kako god, moj licni utisak je da ljudi mnogo idealizuju vremena prosla, a kada se pogleda vek trajanja manje vise svih grupa sa svih tribina, ali aktivno ucesce, retko ko tu prebaci 10 godina. Tako da, mnogi su dosli i prosli, ostali oni najzadrtiji. Po meni, oni su vredni pomena. Ne kazem da ni ovi drugi nisu, ali neko ko je imao izlet u navijanje 5 godina i posle toga zaboravio gde je stadion a tek sta je grupa...nije dostojan da se o njemu prica i raspituje. Razumem ja da je to ko skupljanje markica pa imas i onu koja je vredna i koja je manje vredna pa treba imati obe, ali ja nesto nemam potrebu da pitam recimo gde su sta rade momci iz Sioux grupe ili tako nesto slicno.
Па добро тема је Old School и све везано за прошлост, неко то воли неко не воли, нисмо сви исти.
За ово прво си управу, нисмо ми Енглеска где једном навијачу стаж на трибини траје скоро читав живот. Код нас ко догура до 10. година тај је још и добар а има оних који иду пар година па препричавају деци како је било у њихово време...

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Wed Mar 11, 2020 11:42 pm

2012 та против Новог Пазара Куп.
Пандури су нас пресрели код Мељака и вратили назад.Image

User avatar
drugi_kolosek
Posts: 204
Joined: Sat Sep 21, 2019 12:34 pm
Location: Beograd

Re: Old School

Postby drugi_kolosek » Thu Mar 12, 2020 2:09 pm

Voz je stvorio čoveka, džip je stvorio govnara.
forza belgrado.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Sun Mar 15, 2020 1:14 am

Војводина - РАД 91/92
Парола "Ми вас не мрзимо- ми вас жалимо".

Image

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

User avatar
Stane Dolanc
Posts: 66
Joined: Mon Feb 08, 2016 5:53 pm

Re: Old School

Postby Stane Dolanc » Tue Mar 17, 2020 1:19 pm

Ni ove slike nikad nisam video na netu. Ako je bilo, izvinjavam se....
Obilic - Partizan 1998.
Image
Image
Image
Image
UDBA vam napravila i klub i tribinu


Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests