Old School

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Sat Oct 22, 2016 10:43 am

Vitezovi na Banjici 99/00

Image

P.S. dječko sa Paok šalom
Ovo neće na dobro da izađe...

AB1998
Posts: 12
Joined: Mon Feb 08, 2016 11:21 pm

Re: Old School

Postby AB1998 » Sat Oct 22, 2016 9:06 pm

Image

Image

Минхен 1860-Сартид 2001/2002

Image

niloas wrote:ima li neko slike despota sa utakmice protiv sarajeva 2003 ili 2004 godine ako se ne varam, i da li su hz bili u smederevu?


Нашао sam неку али није баш добра,јбг

Сартид-Сарајево 2003/2004

Image

Image

Сартид-Раднички КГ 97/98

Image

Земун-Сартид 2000/2001

Image

User avatar
црвениђаволи
Posts: 106
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:53 pm
Location: Крагујевац
Contact:

Re: Old School

Postby црвениђаволи » Thu Nov 17, 2016 11:36 pm

...

Image

Image

Image

Image

Image
Раднички Крагујевац

User avatar
Stan_Smith
Posts: 75
Joined: Tue Feb 02, 2016 6:57 pm

Re: Old School

Postby Stan_Smith » Sat Nov 26, 2016 6:28 pm

KOB-London 83/84

Image

User avatar
Krki PFC
Posts: 129
Joined: Thu Apr 07, 2016 3:21 pm
Location: U borbi za trofej, u bici za spas!

Re: Old School

Postby Krki PFC » Mon Nov 28, 2016 4:57 pm

Sartid - Dandi 2001. godine

Image

User avatar
ultraskopje
Posts: 61
Joined: Sun Jan 31, 2016 2:25 pm

Re: Old School

Postby ultraskopje » Mon Dec 12, 2016 11:43 am

Old School!


User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Thu Dec 22, 2016 12:27 pm

Akcija iz 2005/06 na Splićinu umotvorinu.

Image

Image
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
death row
Posts: 94
Joined: Thu Feb 04, 2016 3:05 pm

Re: Old School

Postby death row » Sat Dec 24, 2016 10:11 am

https://www.youtube.com/watch?v=dLCzgK2DYP4

Proslava ulaska u prvu ligu tadasnje nam drzave
Smederevo igraj hrabro i nista ne brini...

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Old School

Postby Panzram » Sat Dec 24, 2016 3:14 pm

Dve nedelje pred početak NATO bombardovanja Vitezovi na gostovanju u Prištini.

Image
Ovo neće na dobro da izađe...

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Old School

Postby Modus Operandi » Mon Dec 26, 2016 1:31 am

Келтски крст, откуд ти иза таквог знамења?
п.с. штета што више Деспоти не постоје, тек сада се види какво смо имали благо од навијачке сцене кроз ове слике, ко је ишао тада на утакмице зна о чему причам.

User avatar
death row
Posts: 94
Joined: Thu Feb 04, 2016 3:05 pm

Re: Old School

Postby death row » Mon Dec 26, 2016 7:49 am

Horde Zla nisu bile u Smederevu!
Druze navijaci Smedereva postoje i postojace,ja ne kapiram da ljudi misle da ne postojimo ili sta vec..Igramo 3 ligu,borimo se koliko mozemo i dace Bog da krenu bolji dani za nas klub i da se vratimo na veliku scenu
Smederevo igraj hrabro i nista ne brini...

Vukodlak
Posts: 8
Joined: Mon Dec 19, 2016 11:17 am

Re: Old School

Postby Vukodlak » Mon Dec 26, 2016 10:28 am

Smederevac pitaću te nešto više vezano za sport.Kako gledaš na dolazak Kineza u železaru i misliš li da će benefit od toga imati i FK Smederevo,ili investitori ipak smatraju da je ulaganje u fudbal bacanje para?

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Old School

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Dec 26, 2016 4:59 pm

Modus Operandi kakve to veze ima? Kako GTR i jos poneki levicari stoje iza keltskog krsta na Partizanovoj tribini.

Palermo
Posts: 78
Joined: Fri Jan 29, 2016 1:27 pm

Re: Old School

Postby Palermo » Mon Dec 26, 2016 6:09 pm

Vukodlak wrote:Smederevac pitaću te nešto više vezano za sport.Kako gledaš na dolazak Kineza u železaru i misliš li da će benefit od toga imati i FK Smederevo,ili investitori ipak smatraju da je ulaganje u fudbal bacanje para?


mislim da od toga nema nista , oni su vlasnici samo zelezare , na primer kad su amerikanci bili tu, oni su uz zelezaru dobili fudbalski stadion , pomocni teren i neku zemlju oko stadiona . kad su otisli ameri , sve to je pripalo opet opstini i sad nasa opstina nije uspela to da uvali kinezima .
mozda i bude nesto , svi se mi nadamo tome , fks nema velikih dugova cini mi se, videcemo , daj boze da budu sponzori klubu ....

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Old School

Postby DRINK » Mon Dec 26, 2016 6:28 pm

death row wrote:Horde Zla nisu bile u Smederevu!
Druze navijaci Smedereva postoje i postojace,ja ne kapiram da ljudi misle da ne postojimo ili sta vec..Igramo 3 ligu,borimo se koliko mozemo i dace Bog da krenu bolji dani za nas klub i da se vratimo na veliku scenu



Па не знају људи за вас, имате само једно гостовање ове године и то Крагујевац, ако сте навијачи навијачи сте и на гостовањима.

User avatar
death row
Posts: 94
Joined: Thu Feb 04, 2016 3:05 pm

Re: Old School

Postby death row » Mon Dec 26, 2016 6:57 pm

To sto nismo slikai ne znaci da nismo bili..elem uskoro ce biti i gotov nas sajt pa ce se videti dal' postojimo ili ne...
Sto se kineza tice,prica se svasta..ako bude aktivnog finansiranja bice ga od sledece sezone..uglavnom price idu iz krajnosti u krajnost..od toga da ih boli patka do toga da ce u narednih 10 godina napraviti sampiona :D
Smederevo igraj hrabro i nista ne brini...

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Old School

Postby Odan » Mon Dec 26, 2016 8:46 pm

death row wrote:To sto nismo slikai ne znaci da nismo bili..elem uskoro ce biti i gotov nas sajt pa ce se videti dal' postojimo ili ne...
Sto se kineza tice,prica se svasta..ako bude aktivnog finansiranja bice ga od sledece sezone..uglavnom price idu iz krajnosti u krajnost..od toga da ih boli patka do toga da ce u narednih 10 godina napraviti sampiona :D


Od kada grupa nosi naziv Ultra Semendria nekako ste mi vise ULTRA! :D Kako vam je pao onaj udarni trans Despoti, cenim da ste sad pa zauvek Ultra Semendria, malo mi je bio nejasan naziv grupe. Znam da je Semendria (a tako se jedno vreme i klub zvao) bila neka vrsta "koalicije" podgrupa navijaca Smedereva koji su navijali sa gornjeg nivoa istocne tribine i koji su na kraju i izgurali svoje i vratili se na severnu tribinu, uz stalno premestanje na istoj.
Ako se ne varam sada ste skroz do zapada? Moje misljenje je da ste najbolje izgledali ovde https://www.youtube.com/watch?v=hBSwUFk0T7Y
Imate stadion bez atletske staze, sto je retkost kod nas i ubedjen sam da ima najveci potencijal u Srbiji! Bilo bi odlicno da se u dogledno vreme uloze neka sredstva u stadion i stvore uslovi da reprezentacija tu ponekad igra utakmice... Bila bi velika steta da se klub ugasio zauvek pre par sezona kao sto je postojala opasnost sa to. Kako stvari stoje iz Srpske lige Zapad ce se Radnicki (K) vratiti u Drugu ligu. Sto me takodje raduje,(ili vi ili oni).
Neko kako vi gledate na to da Smederevo igra trecu ligu grupa zapad a ne recimo istok? Nekako mi se cini da vam je vise mesto u istoku ili Beogradskoj ( grupa centar- koje nema), i lakse bi se vratili odande u drugu ligu... Mada pravo vam je mesto u Super ligi!
Sto se tice sajta, mislim da ste imali nedavno jedan pa se ugasio?

User avatar
death row
Posts: 94
Joined: Thu Feb 04, 2016 3:05 pm

Re: Old School

Postby death row » Tue Dec 27, 2016 10:55 am

Od prvog bojkota placenih navijaca tj od 2002 postoji ULTRA SEMENDRIA,medjutim tek 2005 se pojavljujemo na istocnoj tribini protiv Ofk beograda i od tada krece nasa borba protiv sistema..Vratili smo se na sever posle definitvnog odlaska placenika..e sad..svi smo mi DESPOTI,ultra smd je bila nasa borba i to je to..posto smo maltene svi iz te price ostali a ostatak otisao u ikstoriju sa placenicima u prvi plan izlazi ime ULTRA SEMENDRIA mada Despoti je nesto sto nas je sve spojilo i na sta smo ponosni..Nas naziv nije nastao kad su nam ukrali zastavu da ne bude zabune vec mnogo ranije..sto se tice pomeranja na severu,jbg sever je ogromna tribina ne za nas nego mnogo organizovanije grupe tako da smo ovu polusezonu bili do zapada..
Kagujevac ulazi 100% i bolje tako,nego neki indijanci,dace Bog da uskoro udjemo i mi a sto se stadiona tice i dalje sam pri tome da je bolje da ovi sto grade nacionalni stadion uloze 20ak miliona evra u TVRDJAVU i naprave najbolji stadion u Srbiji gde vam garantujem da bi stalno bilo 16500 i gde niko nebi mogao da nas dobije bas zbog atmosfere koja bi bila uvek kad igra reprezentacija..ali jbg..
Sto se ovog poslednjeg tice to bi bilo najidealnije medjutim na zapadu smo iako nam tu bas i nije teritorijalno mesto ali jbg sad..paradoks je ici u Loznicu,pa u Sapine,pa u Priboj pa u Zubin potok..
Jesmo..imali smo http://www.ultra-semendria.com i on je ugasen medjutim uskoro krece nov sajt http://www.ultsmd.org (ostale su jos neke sitnice da se srede) tako da ce to biti nasa zvanicna prezentacija
Last edited by death row on Tue Dec 27, 2016 11:04 am, edited 2 times in total.
Smederevo igraj hrabro i nista ne brini...

User avatar
death row
Posts: 94
Joined: Thu Feb 04, 2016 3:05 pm

Re: Old School

Postby death row » Tue Dec 27, 2016 10:59 am

Ostao sam ti duzan i ovo..posle fuzije sa mihajlovcem na molbu navijaca klub je dobio ime FK.Semendria 1924 (jer nije moglo Sartid :D ) posle samo 6 meseci smo vratili ime Smederevo 1924 i to je zvanican naziv naseg kluba
Smederevo igraj hrabro i nista ne brini...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Old School

Postby DRINK » Tue Dec 27, 2016 5:39 pm

Откуд ти то за Раднички, крагујевчани опет намештају?
И једно питање око стадиона, колико је далеко од центра града? Чини ми се да је поприлично удаљено, био сам давно, ту је около насеље, али сам центар је баш далеко?


Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests