А.C.A.B.

Искључиво навијачке теме, извештаји, дискусије, фотографије, видео снимци
User avatar
Модератор
Posts: 252
Joined: Sat Jan 30, 2016 8:13 pm

А.C.A.B.

Postby Модератор » Thu Feb 11, 2016 4:59 pm

Слике, видео снимци, текстови о репресивном деловању полиције над навијачима.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: А.C.A.B.

Postby МГП » Sat Mar 26, 2016 1:28 pm

Морам са вама да подијелим оно што се десило јуче у Бања Луци након пријатељске утакмице Борац - Партизан а о чему ниједан медиј није (нити ће) извјестио. Онакво иживљавање органа (не)реда нисам одавно видио. Након завршетка утакмице испред сјеверне трибине на којој су били смјештени Гробари избила је нека фрка (нисам видио шта се десило) и пандури су почели да гањају једног момка, којег су недуго потом сустигли и убили од батина. Онда је наједном почело иживљавање над свима који су се у том тренутку затекли ту, укључујући дјечака од 10-ак година који је са оцем дошао да гледа утакмицу и једну дјевојку. Ударали су људе како би брже сједали у возила којима су дошли и што прије отишли са стадиона. Оптужили су нас да смо проузроковали неки пожар и нисмо дали да га гасе или томе слично (то ми је лично један пандур рекао док је галамио на мене) а никакав пожар нити је био на трибини нити на стадиону, нити смо га ми или ико други проузроковали. Врхунац је био када је момка који је довезао комби са навијачима и оставио га близу стадиона (није био на утакмици већ у граду и вратио се до комбија послије утакмице) полицајац напао из разлога што није на вријеме дошао да покупи навијаче које је довезао уз ријечи: Пичка ти материна, да више никад ниси дошао овде. То је буквално било иживљавање у смислу: може нам се, без икаквог повода или томе слично. Наравно сад ово испаде мало претјерано да им нисмо дали никакав повод али ко је био зна о чему причам. И јуче се видило шта значи када органи (не)реда на тебе гледају као на получовјека, дивљака, животињу, клошара... и томе слично само из разлога што си навијач.

User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: А.C.A.B.

Postby Serbon AB » Sat Mar 26, 2016 8:56 pm

Шогун wrote:Морам са вама да подијелим оно што се десило јуче у Бања Луци након пријатељске утакмице Борац - Партизан а о чему ниједан медиј није (нити ће) извјестио. Онакво иживљавање органа (не)реда нисам одавно видио. Након завршетка утакмице испред сјеверне трибине на којој су били смјештени Гробари избила је нека фрка (нисам видио шта се десило) и пандури су почели да гањају једног момка, којег су недуго потом сустигли и убили од батина. Онда је наједном почело иживљавање над свима који су се у том тренутку затекли ту, укључујући дјечака од 10-ак година који је са оцем дошао да гледа утакмицу и једну дјевојку. Ударали су људе како би брже сједали у возила којима су дошли и што прије отишли са стадиона. Оптужили су нас да смо проузроковали неки пожар и нисмо дали да га гасе или томе слично (то ми је лично један пандур рекао док је галамио на мене) а никакав пожар нити је био на трибини нити на стадиону, нити смо га ми или ико други проузроковали. Врхунац је био када је момка који је довезао комби са навијачима и оставио га близу стадиона (није био на утакмици већ у граду и вратио се до комбија послије утакмице) полицајац напао из разлога што није на вријеме дошао да покупи навијаче које је довезао уз ријечи: Пичка ти материна, да више никад ниси дошао овде. То је буквално било иживљавање у смислу: може нам се, без икаквог повода или томе слично. Наравно сад ово испаде мало претјерано да им нисмо дали никакав повод али ко је био зна о чему причам. И јуче се видило шта значи када органи (не)реда на тебе гледају као на получовјека, дивљака, животињу, клошара... и томе слично само из разлога што си навијач.


cesto se to desava u Bl pogotovo kad su tu pripadnici Mupa RS dovedeni iz Mrkonjic Grada teske sirovine oni na navijaca gledaju kao na vanzemaljca. opet i ostali nisu nista normalniji to samo povod ceka..

User avatar
Чачак
Posts: 140
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: А.C.A.B.

Postby Чачак » Mon Apr 11, 2016 11:14 pm

Борац Чачак - Црвена Звезда 10.04.2016.

Image

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: А.C.A.B.

Postby Занемарујем тактику » Wed Jul 13, 2016 5:09 pm

...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
ultraskopje
Posts: 61
Joined: Sun Jan 31, 2016 2:25 pm

Re: А.C.A.B.

Postby ultraskopje » Sat Dec 10, 2016 11:55 am

Image

User avatar
ultraskopje
Posts: 61
Joined: Sun Jan 31, 2016 2:25 pm

Re: А.C.A.B.

Postby ultraskopje » Tue Dec 13, 2016 2:44 pm

13.12 на многая лета!

Image

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: А.C.A.B.

Postby weekend offender » Thu Dec 22, 2016 5:36 pm

vwzano za ubistvo navijaca vojvodine.

"Ovde Gidrina sestra za neupucene i za one koji pokusavaju da zataskaju ubistvo moga brata evo im tema za citanje. Moj brat je bio najveca ljudina u ovom gradu ko ga je poznavao stvarno znao je ko je on i koliko je voleo svoje drugare i sta je sve radio za njih a i sam njegov poslednji cin to dokazuje.Naime kobne veceri je moj brat sa Darijom koji je takodje preminuo iste veceri Bog da mu dusu prosti i ovom prilikom izjavljujem saucesce njegovoj porodici izasao sa jos dva drugara u klub Moja kafanica . To vece su izasli i provodili se i i kada su krenuli da napuste lokal dok su placali racun Dragan i drugar izbila je tuca izmedju Darija i sefa obezbedjenja Steve da bi zatim momci koji tu rade a inace pripadnici interventne brigade ukupno 10 momaka skocili da ih razdvoje a onda tukli Darija dok nije pao u nesvest sav krvav. Videvsi sta se desava Dragan je sa sve sipkama u ruci i nozi i stakama uz pomocu kojih se kretao krenuo da vice na doticne policajce i hteo da ga brani ali drugar koji je bio sa njim ga je izvukao napolje dok se on opirao da se vrati i smestio u auto. Drug je hteo da ga vodi kuci ali on nije hteo da ode bez Darija pa se na stakama vratio sam ispred lokala Moja kafanica dok su u tom trenutku doticni policajci clanovi obezbedjenja doticnog kluba izneli mrtvog Darija iz lokala i bacili ga kao smece napolje aonda ga jos udarali onako mrtvog.Moj brat videvsi sta se desava viknu DARIJO ,DARIJO, i pojurio koliko je mogao prema njima rekao im je Picke pandurske sta ste to uradili jebem vam sve zivo ubili ste mi druga jebacu vam mater dicu ceo grad na noge dok svi nebudete odgovarali za njegov zivot. Zatim je prisao jedan od policajaca i dok je on stajao goloruk bez icega u rukama osim staka SAMO U DUKSERICI udario ga u glavu pajserom kojim su predhodno tukli Darija.Dragan je pao a onda su GOSPODA POLICAJCI OTRCALI DO PASATA BG REGISTRACIJA I DONELI SEST PALICA KOJIMA SU MOG BRATA UDARALI SAMO PO GLAVI DOK GA NISU UBILI. uBRZO ZATIM SU TI ISTI POLICAJCI ISTERALI SVE GOSTE LOKALA PRI TOME IM NISU DALI DA ODNESU NI JAKNE NI TORBE. Ja sam informaciju o smrti mog brata dobila u 5.45 od drugara koji je bio sa njim nazvao me je i dok je plakao ovim recima mi rekao JECO UBILI SU DRAGANA OD BATINA ISPRED KAFANICE. Ja sam misleci da je dobio batine otisla u urgentni da vidim u kakvom je stanju ali tamo su mi rekli da oni neznaju nista o mom bratu. Setivsi se da je spomenuo lokalMOJA KAFANICA pojurila sam odmah tamo. Dosavsi ispred spensa ugledala sam policiju iza trake kojom su ogradili mesto zlocina i odmah sam potrcala jer sam iz daljine videla nekog kako lezi na podu ispruzene ruke .Podigla sam traku i dotrcala do decka koji je lezao sav u krvi i klekla pored njega misleci da je to moj brat . Dok sam plakala ugledala sam go stomak tog momka i shvatila da to nije moj Dragan i prekrstila se i zahvalila Bogu sto to nije on ali sam onda sasvim slucajno pogledala vozilo hitne u kom je lezao moj brat.Lezao je na nosilima spustenih pantalona iz kojih je viro njegov donji ves a koji sam mu ja u zadnjih 3 meseca bezbroj puta oblacila jer on u svom stanju nije ni to mogao sam. A sad jedna cudna stvar na nosilima gde je lezao bio je u trenerci i na njemu je bila JAKNA koju je zaboravio u lokalu i koju nije imao na sebi kada je pretucen i ubijen ispred lokala.NEPOSTOJI LOGICNO OBJASNJENJE ZA TO OSIM DA SU GOSPODA POLICAJCI NAKON STO SU GA UBILI OBUKLI MU JAKNU KAKO BI KASNIJE IMAI POKRICE DA SU MISLILI DA IMA ORUZIJE KOD SEBE I DA TAKO OPRAVDAJU SVOJ SUROVI CIN TESKOG UBISTVA. Ja sam pitala gospodina policajca kako je moguce da dvojicu momaka ubije neko ispred lokala punog policije ili ti obezbedjenja vise neznam kako da ih nazovem a da oni nereaguju. On je covek na moje reci pognu glavu i reko mi ni meni nije jasno mnogo toga i zagrlio me i hvala mu na tome. Jos jedan detalj kada je policija dosla da pohapsi sve u lokalu svoje kolege koje su prepoznali bez lisica su uveli u kola marice i odveli. Jos jedna stvar kada su shvatili sta su uradili i da MOJ BRAT NIJE TAMO NEKI KLOSAR ZA KOGA MOGU DA SE IZVUKU POZVALI SU HITNU KOJA JE 30 MIN POKUSAVALA DA SPASE MOG BRATA. Nakon odnosenja tela moga brata ja sam sa jednim njegovim drugarom koji je u medjuvremenu dosao da bude samnom otisla na kliniku za sudcku medicinu gde sam zahtevala da vidim telo svog brata pre nego sto ga obuku,htela sam da vidim svaku njegovu ranu da zapamtim svaki udarac koji je dobio ali na moje zaprepascenje po celom telu mog brata nije bilo ni ogrebotine vec samo po glavi.Tucen je sa namerom da ga ubiju njemu je SLOMLJEN NOS I UDUBLJEN, POLOMLJENA VILICA I IZBIJENI SVI ZUBI ,POLOMLJENA CEONA KOST,POLOMLJENA JAGODICNA KOST OBA OKA ZATVORENA OGROMNI HEMATOMI NA LEVOJ STRANI GLAVE ,SLOMLJENA USNA SKOLJKA A DESNA STRANA GLAVE SAMO OBLIVENA KRVLJU STO ZNACI DA JE NAKON PRVOG UDARCA PAO U NESVEST ILI JE VEC BIO MRTAV A ONDA DOK JE NEPOMICAN LEZAO SA SIPKAMA U RUCI I NOZI ONI SU MU POLOMIL SVE KOSTI LICA . Tako da ja neznam sta da kazem na sve ovo jesu to policaci ili krvnici zeljni ubijanja polu pokretnog momka koji nije u stanju ni normalno bez staka da hoda a kamoli da se brani ili nekog napada.SVE OVO PISEM JER POLICIJA CEO DAN ZA UBISTVO DVOJICE MLADICA TRAZI SAMO JEDNOG COVEKA A NJEGA JE TUKLO NJIH 10.Ja razumem da policija zeli da se zastiti ali ako stite ubice mog brata samo zato sto su kolege policajci po cemu se onda oni razlikuju od ostalih psihopatai ubica koji haraju ovim gradom i ovom zemljom. Ovo je samo moj nacin da skrenem paznju ljudima da ovaj grad tone ako su nam ovakvi policajci koji treba da nas stite sta onda da ocekujemo od obicnih kriminalaca."

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: А.C.A.B.

Postby fuck_off » Thu Jan 05, 2017 9:25 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
ultraskopje
Posts: 61
Joined: Sun Jan 31, 2016 2:25 pm

Re: А.C.A.B.

Postby ultraskopje » Mon Feb 27, 2017 10:11 am

Наша земја се занимава само со навивачи додека криминалци шетаат на слобода.

Вчера: ВАРДАР - искра (Тетово)

1.3.1.2.

Image

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: А.C.A.B.

Postby Odan » Tue Nov 14, 2017 5:57 pm

:mrgreen:
Image

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: А.C.A.B.

Postby Batke » Mon Dec 03, 2018 12:16 am

https://www.facebook.com/penseelibreano ... 1/?__xts__[0]=68.ARAd8aw1erUT_uKDzIm7SkUn_9EKe7wCmpEqnaiYATzOtAo5wAvVkqtzX1qJfIiBYRjw5iT36zzny5eELhCNG3FUC98oYvdNTPnrzDrzrw4yhu5MTZdGheezBV5Q1DyFQMdO-Ily-I0gPH2BXCpM303uEriqL0KW4P0BNumYicwudOiCgHQhQGfi8kdbYf1b9hrkloLZ7P7pQRXRSpwIzJhBuWkCmbGgQFxa4qsEINw8UNW-45ilNxdeb0WD3NnPkyEIZFa_MU1pqwZM261RQ3YeB5NsrOWeW6SgXvLdjitB3pm_HPKulXHePDHDzl-OBvn8DimmazMgnvzfghcPflv9SZdCAfDad8zM&__tn__=H-R
Како дошли, тако отишли :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.


Return to “Навијачке теме”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests