Search found 400 matches
- Thu Sep 11, 2025 8:31 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
- Thu Sep 11, 2025 12:52 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Vrlo moguce, ali ako bude publike i ovi opet dodju...hm
- Wed Sep 10, 2025 9:32 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Ma jasno mi je to, ali proradi u coveku neki inat, pa gledao sam licno x puta kako se simpatizeri makljaju bas po tom istoku i zapadu i dobijaju i dele batine. Svi koji su bili u tuci nekad znaju da kada udari adrenalin to je druga prica. Sve u svemu, mislim da ce na sledecoj tekmi tek biti zanimlji...
- Wed Sep 10, 2025 3:46 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Jel dobise batine barem? 50 ljudi dq je krenulo samo od oniko zapada...
- Tue Sep 09, 2025 9:28 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Ok, sve si u pravu, ali trebali smo onda i 90tih da ostanemo bez i jedne medalje, tada je Sloba bio preCednik. A sportisti tada ko za inat osvajali, a mi budale isli da ih docekujemo.
- Mon Sep 08, 2025 11:13 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Pa sto da mi ne bude, to sto je ovakvo stanje u zemlji za to nisu krivi kosarkasi, oni ljudi rade svoj posao i na zalost nisu ga uradili kako treba.
Te price da ce da se solodarisu sa protestima to su bajke za malu decu, pa i Novak koji podrzava studente nije prekinuo sa turnirima.
Te price da ce da se solodarisu sa protestima to su bajke za malu decu, pa i Novak koji podrzava studente nije prekinuo sa turnirima.
- Sat Sep 06, 2025 11:49 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Ne mora ni da se otvara tema za Euro basket...
Jos ne mogu da verujem...
Jos ne mogu da verujem...
- Sun Aug 24, 2025 4:03 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
U pravu si, definitivno tada.
- Wed Aug 20, 2025 5:53 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Skroz zaboravio na ovu pesmu Grobara...
I uhapsise generala, bio miting ispred Skusptine, secam se, do 10 soma ljudi, malo kamenovanje sa murijom i kraj.
Najveci neredi su bili kada je uhapsen Karadzic.
I uhapsise generala, bio miting ispred Skusptine, secam se, do 10 soma ljudi, malo kamenovanje sa murijom i kraj.
Najveci neredi su bili kada je uhapsen Karadzic.
- Sun Aug 17, 2025 5:27 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Blokaderi sam napisao namerno, cak se i studenti sada samonazivaju blokaderima. Znam ja dobro ko je na kojoj strani.
- Sun Aug 17, 2025 11:36 am
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Drugacije su okolnosti, narod je isto drugaciji tj promenio se, ipak je proslo cetvrt veka... A sto se tice laznih hoolsa koji akcijaju blokadere :), video sam par nekih snimaka, bilo ih je max 100-150 i to nisu bili svi na istom mestu. Ima jedan snimak gde se zalecu sa bakljama, cim su ih pobacali ...
- Fri Aug 15, 2025 4:06 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Jebeno je to kada se desi u manjem mestu gde se jos svi poznaju.
Re: Пољска
Prijateljstva u tom njihovom svetu je zamrseno kao medjunarodna politika, ovi sa.ovima, pakt ovi protiv ovih, bas su se pogubili u svemu tome.
Naleteo sam na objavu navijaca Dinama iz Kijeva gde oni osudjuju napad na Poljake i nude se za savez protiv Delija.
Naleteo sam na objavu navijaca Dinama iz Kijeva gde oni osudjuju napad na Poljake i nude se za savez protiv Delija.
- Thu Aug 14, 2025 1:43 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Medju batinasima mi deluje da nije bilo 5% navijaca. Tacno se vidi da se slabo snalaze u ulicni tucama, vitlaju bakljama smesno i razbeze se.
Misle da ako su stavili kackete i neke fantomke da izgledaju jako zajebano, ono sa slemovima i pancirima za.airsoft je tek komedija.
Misle da ako su stavili kackete i neke fantomke da izgledaju jako zajebano, ono sa slemovima i pancirima za.airsoft je tek komedija.
- Wed Aug 13, 2025 11:29 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Nadrealne scene veceras...
- Mon Aug 11, 2025 11:51 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Ladno lik koji kao prati sve napise ovako nesto. Ne mogu stvarno...
- Wed Jul 30, 2025 11:32 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Ma znam to, kazem da su odlicno smislili scenario za juce. Ovi sto su Tekbirali se ispostavilo da su iz ekipe gradonacelnika NP, veze nemaju sa protestima.
U KV je bilo spontano vec...
U KV je bilo spontano vec...
- Wed Jul 30, 2025 2:52 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Od svih Univerziteta ovi rese da upadnu bas u NP i onda se pojavljuju neke bradonje koje se kao toboz brinu za studente...
- Sun Jul 06, 2025 5:55 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Nadrealne scene juce iz Zg, likovi trce sprint da zauzmu prve redove na koncertu, bakljade, casne sestre koje odusevljeno pevaju u transu, a ovamo ih Nepalci karaju u tom istom Zg.
- Mon Jun 30, 2025 8:56 pm
- Forum: Само опуштено
- Topic: Вести
- Replies: 9115
- Views: 7553451
Re: Вести
Steta sto Kockalone nije na strani studenata, verovatno bi probio sam 17 kordona i licno zapalio 20 marica, a ne ko ove sisice sto beze od nekog suzavca i par hiljada zandara.



