Search found 413 matches

by zmijuga
Wed Nov 22, 2017 11:50 pm
Forum: Србија
Topic: Друга лига 2017/18
Replies: 19
Views: 7984

Re: Друга лига 2017/18

Radnički Kragujevac - Bežanija, 18.11.

Image
by zmijuga
Tue Nov 21, 2017 4:32 pm
Forum: Србија
Topic: Република Српска
Replies: 160
Views: 53220

Re: Република Српска

by zmijuga
Mon Nov 06, 2017 10:17 pm
Forum: Србија
Topic: Друга лига 2017/18
Replies: 19
Views: 7984

Re: Друга лига 2017/18

Radnički Kragujevac - Radnički Pirot, 04.11.

Image
by zmijuga
Tue Oct 31, 2017 12:15 am
Forum: Србија
Topic: Република Српска
Replies: 160
Views: 53220

Re: Република Српска

Radnik - Sloboda Tuzla, 28.10.

Image
by zmijuga
Tue Oct 24, 2017 9:30 am
Forum: Србија
Topic: Друга лига 2017/18
Replies: 19
Views: 7984

Re: Друга лига 2017/18

Radnički Kragujevac - Sloboda Užice, 22.10.

Image

Image
by zmijuga
Sat Oct 21, 2017 3:11 am
Forum: Србија
Topic: Друга лига 2017/18
Replies: 19
Views: 7984

Re: Друга лига 2017/18

Radnički Pirot - Jagodina, 15.10.

Image
by zmijuga
Fri Oct 20, 2017 11:26 pm
Forum: Србија
Topic: Европа 2017/18
Replies: 52
Views: 25292

Re: Европа 2017/18

by zmijuga
Fri Oct 13, 2017 4:10 am
Forum: Навијачке теме
Topic: Видео снимци
Replies: 65
Views: 22097

Re: Видео снимци

by zmijuga
Wed Oct 11, 2017 10:10 pm
Forum: ЕКС - ЈУ
Topic: Hrvatska - sezona 2016/17 - slike, video snimci, izveštaji
Replies: 127
Views: 15837

Re: Hrvatska - sezona 2016/17 - slike, video snimci, izveštaji

Новосадиста wrote:Знају ли они шта је ОРЈУНА?!


Kolinda je jedne prilike hrvatske navijače koji su protiv njihovog saveza nazvala Orjunašima. Pa je ovo više ironično.
by zmijuga
Fri Sep 29, 2017 2:42 pm
Forum: Србија
Topic: Прва лига - сезона 2017/18 - 11. коло
Replies: 8
Views: 5271

Re: Прва лига - сезона 2017/18 - 11. коло

Mladost Lučani - Voždovac

Image

Image

Image
by zmijuga
Thu Sep 21, 2017 4:55 am
Forum: Само опуштено
Topic: Девојке, жене
Replies: 686
Views: 98295

Re: Девојке, жене

Mislim da će sve sve da nadmaši Bata Životinja ako se ikad uloguje ovde, i napiše kako je rešavati bračne probleme pred milionskom publikom uživo i zbog toga biti u naslovima vesti na svim portalima. :lol: :mrgreen:

Go to advanced search